Hello!
_

Kidz Brain Oyun ve Aktivite Merkezi

Kidz Brain Oyun ve Aktivite Merkezi çocuğa ve çocukla ilgili olan her konuya yargısız, yansız, ölçülebilir ve oyunlaştırma bakış açısı ile katkıda bulunmayı amaç edinmiş, çocukların gelişim alanlarına yönelik oyunlarla destekleyen bir merkezdir.

 

Kidz Brain’in misyonu çocukların ve ailelerin gerçek performanslarına ulaşmalarını sağlamak, mevcut performanslarını desteklemek ve artırmak; doyum, mutluluk ve başarma hissini tatmayı hedefledikleri bu değişim süreçlerinde onlara bilimsel, duyusal ve gelişimsel temelli oyunlarla destek vermektir.

 

Akıl zeka oyunları, kalem kağıt oyunları, duyu oyunları, gelişim takipli oyun grupları ve hızlı okuma grupları ile etik kurallar dahilinde çocuk odaklı çalışmalar yürütmek temel değerlerimizdendir.

 

24-60 ay arası okul öncesi dönem çocuklarına yönelik oyun grupları yanı sıra Kidz Brain olarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik akıl zeka oyunları atölye programları, turnuvalara yönelik kalem kağıt oyunları, matematik oyunları, hızlı ve dikkatli okuma beceri içerikleri, dikkat geliştirme programları ile hizmet vermektedir.

Kidz Brain Oyun ve Aktivite Merkezi ekibinde; alanında uzman çocuk gelişim uzmanları, TAZOF (Tüm Akıl Zeka Oyunları Federasyonu) eğitimini tamamlamış Akıl Oyunları eğitmenleri, Hızlı okuma programı eğitimcileri, oyun terapisti, eğitim koçu ve alanında eğitimli profesyoneller görev almaktadır.